در صورت بسته بودن نوبت در زمان مد نظرتان جهت هماهنگی با شماره 09137216113 تماس حاصل فرمایید

در صورت بسته بودن نوبت در زمان مد نظرتان جهت هماهنگی با شماره 09137216113 تماس حاصل فرمایید

در حال بارگذاری ...

آموزش نوبت گرفتن از سامانه برای دریافت مشاوره

لطفا راهنمای زیر را برای استفاده راحت تر از سامانه نوبت دهی آزمایشگاه ژنتیک ژن آزما مطالعه کرده و پس از آن به رزرو نوبت خواسته شده اقدام کنید :


1 – ابتدا در تقویم که مشاهده میکنید ، روز مورد نظر خود را انتخاب کنید ، اگر در آن روز نوبت خالی وجود نداشت روز های آتی را بررسی کنید.

2 – در سمت راست تقویم ، ساعت مورد نظر را انتخاب کنید ، هر ساعتی که قبلا رزرو شده باشد ، قابل انتخاب نیست … پس از انتخاب ساعت جلسه ، کافیست منتظر بمانید تا به مرحله بعد هدایت شوید

3 – در مرحله دوم (جزئیات رزرو) نام ، تلفن ، ایمیل خود را وارد کنید (دقت داشته باشید که ایمیل) الزامی نیست و اگر ایمیلی ندارید کافیست قسمت ایمیل را خالی بذارید.

4 – اگر توضیحات خاصی در نظر دارید در قسمت (نوشته) وارد کنید و سپس روی دکمه بعدی کلیک کنید . همچنین در این مرحله میتوانید با کلیک روی دکمه بازگشت روز و ساعت نوبت خود را اصلاح کنید.

نکته : اگر با پیغام تلفن شما 0912*******  قبلاً با نام‌ کامل دیگری مرتبط شده است. اگر باید اطلاعات کاربری شما را به روز کنیم … روبرو شدید ، بخاطر این است که شما در حال ویرایش نوبت قبلی خود هستید و در کادر باز شده باید روی دکمه بروز رسانی کلیک کنید ، زیرا هر شخص تنها میتواند یک جلسه خاص رزرو کرده باشید ، تا زمانی که در نوبت خود به آزمایشگاه ژنتیک ژن آزما مراجعه کنید و پس از آن مجددا میتوانید دوباره نوبت جدیدی رزرو کنید.

5 – بعد مشاهده قوانین نوبت گیری آنلاین ، گزینه موافقم را کلیک کنید. سپس منتظر بمانید تا پردازش تمام شد. پس از پایان پردازش سامانه نوبت گیری ، اطلاعات نوبت شما به صورت پیامکی و ایمیل برای شما ارسال میگرددد.